Whatsapp
S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Tabi ki. Op. Dr. Nazlı Ekşi, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı olarak yüksek düzeyde eğitimli bir doktordur. KBB ile ilgili tüm teşhis ve tedavileri gerçekleştirmekle birlikte aynı zamanda cerrahi müdahale edilmesi gereken hastalıklar içinde yetkindir. Op. Dr. Nazlı Ekşi hakkında detaylı bilgiyi Hakkımızda sayfasından alabilirsiniz.

Özel bir kliniği ziyaret etmek, tedaviniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. Tedavinizi sağlayacak kliniği ve KBB uzmanını seçmekte elbette özgürsünüz. Ancak en yüksek kalitede tedavi alacak ve en iyi olanaklara sahip modern, profesyonel ve uzman bir KBB Uzmanı tarafından teşhis ve tedaviye tabi tutulacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Op. Dr. Nazlı Ekşi’ye görünmek için sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur. Bu klinikte tüm hastalar ücretli olarak kabul edilmektedir. Bakımınızın maliyetini sağlık sigortası ile karşılamayı planlıyorsanız, farklı sigorta anlaşmalarımız için detaylı görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Uzmanımız ameliyatın sizin için en iyi tedavi seçeneği olduğuna inanıyorsa önerilecektir. Ancak işlemi yaptırıp yaptırmamak konusunda son karar sizindir. Riskler ve faydalar, bilinçli bir karar verebilmeniz için ayrıntılı olarak uzmanınız tarafından size açıklanacaktır.

Her ameliyatın kendine özgü riskleri vardır ve bunlar uzmanınız tarafından detaylı olarak açıklanacaktır. Tüm operasyonlar ayrıca enfeksiyon, kan kaybı, kan pıhtılaşması ve anesteziklere karşı alerjik reaksiyon riski taşır. Riskler küçüktür ve komplikasyonlar genellikle başarıyla yönetilebilir. Endişeniz olmasın. Tüm detaylar uzmanınız tarafından etraflıca size anlatılacaktır.

Evet, doğuştan kulak, burun veya boğaz problemi olan çocukları ilk konsültasyon için ağırlıyoruz. Ameliyat gerekliyse, çoğu özel hastane, üç yaşın üzerindeki çocukların ameliyatlarına izin verme yetkisine sahiptir. Çocuğunuz üç yaşın altındaysa ve soruna acil müdahale gerekiyorsa, belirli merkezlerde bu tür vakaları kabul edecek hastaneler var. Sorun acil değilse, uzmanınız ameliyatın üç yaşından sonraya kadar bekleyip bekleyemeyeceğini size bildirecektir.

Baş ve boyun kanseri farklı şekillerde gelir, ancak olası uyarı işaretleri arasında yaralar veya yumrular, çiğneme veya yutma güçlüğü, kanama ve ağızda kırmızı veya beyaz lekeler bulunur. Herhangi bir olağandışı değişiklik veya semptom fark ederseniz, mümkün olan en kısa sürede bir doktora görünmeniz önemlidir.

Vertigo ve Baş Dönmesi, kulaklarınızdaki vestibüler sistemle bağlantılı olan denge bozukluklarının belirtileri olabilir. Vestibüler sistem soğuk algınlığı, kulak enfeksiyonları veya Ménière hastalığı gibi durumlardan etkilenebilir. Bununla birlikte, vestibüler sistemle bağlantılı olmayan diğer durumlar bazen benzer semptomlara neden olabilir.

Evet. Op.Dr. Nazlı Ekşi bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok başarılı estetik operasyona uzman cerrah olarak katılmıştır. Ayrıca hizmetlerimiz sayfamızdan uyguladığımız Yüz Estetiği konusundaki tedavilerine göz atabilirsiniz.

Hem yetişkinlerde hem de çocuklarda neredeyse tüm kulak, burun ve boğaz rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi konusunda tam bir yetkinliğe sahibiz. Ayrıca Yüz Estetiği konusunda da profesyonel bir yetkinliğe sahibiz. Yalnızca daha büyük merkezlerde ve esas olarak hastanelerde sunulabilen bazı yüksek düzeyde uzmanlaşmış hizmetler vardır. Uzmanınız size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini söyleyecektir.

Ayrıca aşağıda yer alan tüm hizmetleri veriyoruz: