Whatsapp
Hizmetlerimiz - Piezo Burun Estetiği

Piezo Burun Estetiği

Her Yaşta Burun Estetiği Mümkün Mü
27-05-2023 - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Her Yaşta Burun Estetiği Mümkün Mü

Her Yaşta Burun Estetiği Mümkün mü?

Estetik cerrahi, bir kişinin yaşam kalitesini …

Sorunuz mu var?

Bize Ulaşın

+90 555 142 53 89

Piezo Burun Estetiği - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Burun estetiğinde gelişen teknoloji ile birlikte yenilikler hayatımıza giriyor. Bunlardan biri de Piezo Burun Estetiği’dir. Uzun yıllardır burun estetiği sonrası görülen ödem ve morluklar artık geçmişte kaldı. Günümüzde burun kemikleri hala çekiç ve keski ile kesilir. Ancak Op. Dr. Nazlı Ekşi ve deneyimli ekibi, bu yeni yöntemle tüm bunlara bir son veriyor. Piezo Burun Estetiği hem daha başarılı sonuçlara ulaşır hem de hasta konforunu artırır. Göz altı morluklarını ve şişliklerini en aza indiren bu yöntem burun estetiğinin geleceği olarak görülüyor. Operasyonlarda tecrübenin verdiği güvenle rahat bir deneyim elde etmek için Op. Dr. Nazlı Ekşi tarafından sunulan hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Piezo Burun Estetiği Nedir?

Piezo Burun Estetiği burun kemiğini kırmadan, burun içindeki damar ve sinirlere zarar vermeden ses dalgaları ile çalışan ve estetiğinde bizi beklenen estetik sonuca yaklaştıran en son teknolojidir. Piezo Burun Estetiği aslında yaklaşık 20 yıldır tıpta uygulanan bir teknolojiydi ancak son yıllarda burun estetiğinde güvenle kullanılmaya başlandı.

Eski tekniklere kıyasla daha çok deneyim gerektiren bu ameliyat Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibi tarafından maksimum başarılı ile uygulanır. Burun estetiği açısından düzeltme gereken her türlü durumda bu teknikten faydalanabilirsiniz.

 

Piezo Ameliyat Hangi Burun Yapılarına Uygun?

Piezo Burun Estetiği burun kemiğinde düzeltme gerektiren hemen her tür burun yapısına uygun bir sistemdir. Sadece burun şeklindeki estetik problemler için değil, septum deviasyonu olarak adlandırılan, burundaki kemik eğriliklerini düzeltmek için de kullanılır. Başarılı bir operasyon geçirmek için bu alanda deneyimli olan Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibine güvenebilirsiniz.

 

Piezo Ameliyatında Hasta Neler Yaşar?

Eskiden kullanılan klasik yöntemde keski ve çekiç yardımıyla burun köprüsü alınır ve burnun yan duvarları daraltılırdı. Bu yöntemde burun kemiği ciddi bir travma ile yüz yüze olurdu. Sonuç olarak hem şişlik hem de morluk çok fazlaydı ve iyileşme süresi uzundu.

Geleneksel yöntemlerle kemik yapısında düzensiz kırıklar oluşur ve bu durum ileride burunda güçsüzlük ve şekil sorunlarına yol açabilir. Op. Dr. Nazlı Ekşi kemik yapısına zarar vermeden istenilen oranda sorunsuz işlemler gerçekleştirebiliyor. Bu da beraberinde estetik başarıyı getiriyor.

 

Hastayı Bekleyen Avantajlar Nelerdir?

Op. Dr. Nazlı Ekşi tarafından gerçekleştirilen Piezo tekniği ile hastanın ameliyattan beklediği estetik başarı artabilir. Ameliyat sonrası morluk ve şişlik çok düşük olduğu için hasta için moral açısından çok iyidir ve kısa sürede iyileşip günlük hayatına devam edebilir. Operasyon burun dokusuna zarar vermediği için daha sağlıklı ve hızlı bir iyileşme sağlar.