Whatsapp
Hizmetlerimiz - Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Rinoplasti Sonrası İyileşme Süreci
22-05-2023 - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Rinoplasti Sonrası İyileşme Süreci

Op. Dr. Nazlı Ekşi'nin sağladığı rinoplasti ve burun estetiği hizmetleri hakkında bilgi …

Sorunuz mu var?

Bize Ulaşın

+90 555 142 53 89

Kaş Kaldırma - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Bir kaş kaldırma veya alın germe operasyonu, alnın yumuşak dokularını sıkılaştırarak alın derinize, üst göz kapaklarınıza ve kaşlarınıza daha genç bir kontur kazandırır. Farklı bölgelerde farklı uzunlukta kesitler içeren çeşitli kaş kaldırma yöntemleri vardır. Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibi, en doğru yöntemle bu operasyonu geçirmeniz adına gereken tasarrufta bulunacaktır. Yaşlandıkça, kaşın düz veya yatay bir pozisyon alması yaygındır. Sarkan bir kaş yüz ifadenizi engelliyorsa, kaş kaldırma yüzünüzün üst kısmını gençleştirmek için zaman içinde test edilmiş bir yöntemdir.

 

Kaş Kaldırma Operasyonları

Her yıl binlerce kişi başarılı bir kaş kaldırma ameliyatı geçirir ve sonuçlarından memnun kalır. Ancak yine de bu operasyonlarda uzmanları tercih etmek en doğru tercih olacaktır. Op. Dr. Nazlı Ekşi ve deneyimli ekibi daha genç görünmenizi sağlayacak bu operasyonu yıllara dayanan bir deneyim ışığında gerçekleştirir.

 

Kaş Kaldırma Ne Zaman Düşünülmeli?

Sarkma veya düşük kaş pozisyonu yorgun, üzgün veya huysuz bir görünüm yaratır. Alnında derin yatay kırışıklıklar varsa, kaşlarınız arasında veya burnunuzun üst kısmında çatık çizgiler veya oluklar varsa veya gözlerinizin üzerinde sarkan fazla deri veya yağ dokusu görüyorsanız kaş kaldırma Op. Dr. Nazlı Ekşi ile kaş kaldırma operasyonunu tercih edebilirsiniz.

 

Kaş Kaldırma ile İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaş kaldırma tekniğinin seçimi sonuç için çok önemlidir, bu nedenle bu prosedürlerin uygulanması adına doğru klinisyeni tercih etmek gerekir. Op. Dr. Nazlı Ekşi uzun yıllara dayanan deneyimi ve onlarca başarılı operasyonu ile dikkat çeker.

Kaş kaldırma; daha mutlu, daha arkadaş canlısı ve daha ulaşılabilir görünmenizi sağlar. Ayrıca bu operasyon üst göz kapağının üzerinden sarkan düşük veya sarkık kaşları yeniden konumlandırır. Operasyonun doğru ve güvenli bir biçimde yönetilmesi için Op. Dr. Nazlı Ekşi uzmanlığına güvenebilirsiniz.

 

Kimler Tercih Edebilir

Kaş kaldırma, blefaroplasti veya her iki prosedürden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için kurul onaylı bir cerrah olan Op. Dr. Nazlı Ekşi değerlendirmesine güvenebilirsiniz. Genel sağlığınız iyiyse, olumlu bir tutuma ve gerçekçi beklentilere sahipseniz, büyük ihtimalle kaş kaldırma ve göz kapağı ameliyatı işlemleri için iyi bir adaysınız.