Whatsapp
Hizmetlerimiz - Dudak Kaldırma (Liplift)

Dudak Kaldırma (Liplift)

Burun Ameliyatında Neden Ölünür
30-05-2023 - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Burun Ameliyatında Neden Ölünür

Tıbbi işlemler, her zaman belirli riskler taşır ve burun ameliyatı bu kuralın …

Sorunuz mu var?

Bize Ulaşın

+90 555 142 53 89

Dudak Kaldırma (Liplift) - Op. Dr. Nazlı Ekşi

Dudak kaldırma, üst dudağı yükseltmek için yapılan basit ve neredeyse hiçbir tehlikesi olmayan bir cerrahi işlemdir. Ya aşırı uzun bir üst dudağın boyutunu kısaltmak için ya da doğal olarak çok ince olan bir dudağın boyutunu artırmak için yapılır. Op. Dr. Nazlı Ekşi dudağınız için ihtiyaç duyacağınız gereken estetik tasarrufu sizlere sunabilir.

 

Lip Lift’in Faydaları Nelerdir?

Düzgün bir şekilde gerçekleştirilen bir dudak kaldırma operasyonunun birçok faydası vardır. Bu operasyon ile istediğiniz estetik değerin doğru bir biçimde elde edilebilmesi adına onlarca operasyonu başarı ile gerçekleştirmiş olan Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibini tercih edebilirsiniz. Yaşlandıkça üst dudak, yüzünüzün diğer kısımları gibi, yerçekimi ile uzama eğilimindedir. Bu genellikle dudağın kırmızı kısmının içe doğru yuvarlanması ile sonuçlanır ve nihayetinde incelme görünümü verir.

 

Dudak Kaldırma ile Gençleşin

Yıllar geçtikçe üst dudak aşağı doğru iner ve üst dişleri kaplar, bu da ağzın daha yaşlı görünmesine neden olabilir. Üst dudak kısaltılarak bu değişiklikler engellenir ve daha gençleşmiş bir görünüm elde edilebilir. Artan kırmızılık dudağa, genellikle genç hastalarda da arzu edilen kalıcı bir dolgunluk görünümü sağlar. Bu operasyonun gerçekleştirilmesi için Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibinin deneyimine güvenebilirsiniz.

 

Lip Lift İçin Hangi Teknikler Kullanılır?

Op. Dr. Nazlı Ekşi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizin için doğru liplift yöntemini seçecektir. Liplift yapmak için yıllardır kullanılan birkaç teknik vardır. Modern teknikler, kesiyi burnunuzun hemen altına yerleştirir ve sonuçta ortaya çıkan yara izinin daha az görünür olmasını sağlar. Küçük bir deri şeridi çıkarılır ve bölge dikişlerle dikkatlice kapatılır.

Op. Dr. Nazlı Ekşi tarafından tercih edilen üst dudak kaldırma tekniği bugüne kadar kullanılan en gelişmiş tekniktir ve daha uzun süreli doğal sonuç yaratmak için dudağın daha fazla serbest bırakılmasını ve daha stabil süspansiyonu içerir.

 

Kimler Lip Lift İçin İyi Bir Adaydır?

Burnunuz ile dudağınız arasındaki mesafenin çok uzun olduğunu veya üst dudağınızın nispeten ince olduğunu düşünüyorsanız, dudak germe için iyi bir aday olabilirsiniz. Eğer kararsızlık yaşıyorsanız merak ettiklerinizi Op. Dr. Nazlı Ekşi ve ekibine danışabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz tek işlem dudak kaldırma ise diş ameliyatına çok benzer şekilde, lokal anestezi altında kolayca yapılabilir.