Whatsapp
Op. Dr. Nazlı Ekşi Burun Estetiği

Hakkımızda

Op. Dr. Nazlı Ekşi

Op. Dr. Nazlı Ekşi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı olarak hastalar için Antalya’da sağlık hizmetleri sunar. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesinden mezun olarak doktor unvanını alan Ekşi, 2016 yılında yayınladığı “Evaluation of exercise induced bronchoconstriction and rhinitis in adolescent elite swimmers (Elit Adolesan Yüzücülerde Antrenmanın Solunum Fonksiyonlarına Etkisi) " teziyle Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır.

Bu tez daha sonraları saygın bilim dergilerinden Northern Clinics of İstanbul dergisinde yayımlanmıştır. Şu an Antalya Muratpaşa’da kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesi olduğu gibi tüm tıbbi gelişmeleri an be an takip ederek uyguladığı tedavi yöntemlerini günceller ve revize eder.

Op. Dr. Nazlı Ekşi, yeni yerler ve ilgi çekici lokasyonlar keşfetmeyi yepyeni bir deneyim olarak düşünür ve keşfe çıkar. Görsel sanatlara olan yüksek ilgisi nedeniyle sergi ve enstalasyonlara sıkça katılır. Çocukluğundan bu yana çok sevdiği basketbolu hayatından hiç eksik etmez. Ayrıca dans ve müzik yaşamının vazgeçilmezleri arasındadır.

OP. DR. NAZLI EKŞİ'NİN

Öne Çıkan Hizmetleri

Op. Dr. Nazlı Ekşi yıllardır kazandığı deneyim ve önerdiği tedavi yöntemleri ile hastalarını mutlu etmeyi başaran bir meslek profesyoneli olarak aşağıdaki tüm tedavi yöntemlerini büyük bir titizlikle uygulamaktadır;

Op. Dr. Nazlı Ekşi KBB kültürünü ve anlayışını teşvik ederek bu uzmanlığın gelişmesi ve sesinin daha fazla duyurulması için çok çaba sarf eden Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı olarak hastalarına proesyonel bir hizmet sunar.
Tedavi yöntemleri ve çok daha fazlası için sitemizdeki Hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Burun
Estetiği

Kulak
Estetiği

Estetik
Dolgu

Çene
Estetiği

Dudak
Kaldırma

Kaş
Kaldırma